Koncertek-Fellépések

vasarlas csocsesz

Fellépések

  

  2 0 2 0

 

 

Január 18.  21:00   Pásztorka

 

  

Február 01. 17:30  Pitvaros 

 

Köszönjük, hogy kitöltötték rendezvényünkkel kapcsolatos kérdőívünket! Az összesített eredmények alapján Csocsesz kapta a legtöbb szavazatot !! :)
Várjuk szeretettel rendezvényünkre! 

Pitvaros

 

 

Február 08 22:00  Tolnanémedi 

 

 

 
Február 15. 16:00 Székesfehérvár
 
 
 
 
Február 15. 20:00 Dány
 
 
 
Február 15. 22:00 Kecskemét
 
 
 
 
Február 15. 23:30 Apátfalva
 
 
 
Február 21. 21:00 Dunaharaszti
 
 
 
 
Március 06. 18:00 Szeged
 
 
Szeged Sportcs
 
 
 
 
Március 06. 21:30 Siófok
 
 
 
 
Március 07. 15:00 Tarpa 
 
 
 
 
Március 07. 21:00 Tiszaföldvár
 
 
 
 
Március 08. 16:30 Vecsés 
 
 
Kedves Érdeklődők!

Sajnos a Covid-19 miatt Csocsesz összes koncertjét és előadását augusztus 15-ig le kellett mondani vagy el kell halasztani. Vigyázzatok magatokra - remélem, hogy hamarosan újra találkozunk. Szeretettel Csocsesz
 
 
 
Március 13. 22:30   Zalakaros /Hotel Ferya/----------------------
 
 
 
 
Március 14. 21:00  Abda---------------------------
 
 
 
 
Március 21. 22:00 Ekel(SK)--------------------------
 
 
 
 
Március 28.  21:30  Hajdúszoboszló /Tuba Tanya/---------------------
 
 
 
 
 
 
Április 04.  21:30  Hajdúszoboszló/Tuba Tanya/--------------------
 
 
 
Április 18. 16:00  Öreglak -------------------------
 
 
 
Április 25. 20:00  Zimándközi /Ro/-----------------------
 
 
 
 
 
 
 
Május 01. 14:30 Pátyod-----------------
 
 
 
Május 01. 22:00 Jányok(SK)----------------------
 
 
 
Május 02. 13:00 Nógrádkövesd------------------------
 
 
 
Május 02. 18:45 Szeghalom-------------------------
 
 
 
Május 02. 24:00 Marcali -------------------------
 
 
 
 
Május 22. 22:30  Győr ------------------------------
 
 
 
 
Május 24. 19:30 Gyugy----------------------------
 
 
 
Május 31. 19:45 Bucsa---------------------------
 
 
 
Május 31. 23:00 Hajduszoboszló-------------------------
 
 
 
 
 
Június 06. 15:00  Kardos-----------------
 
 
 
Június 06. 21:00 Battyonya---------------------
 
 
 
Június 20. 13:45 Kétpó ------------------------------
 
 
 
Június 21. 19:40 Délegyháza ----------------------
 
 
 
Június 27. 17:00  Szárföld---------------------------
 
 
 
Június 27. 19:00 Zsebeháza----------------------------
 
 
 
 
 
Július 04. 16:00 Bágyogszovát -------------------------------
 
 
 
Július 04. 19:00 Ordacsehi---------------------------
 
 
 
 
Július 11. 16:00 Homokszentgörgy---------------------------
 
 
 
Július 18. 14:00 Fürged---------------------------
 
 
 
Július 25. 20:00 Tiszakeszi---------------
 
 
 
 
Július 25.18:30   Nagytőke 
 
 
 
 
 
Augusztus  01. 19:30 Magyarnádalja --------------------
 
 
 
 
Augusztus 7. 17:00 Kőrösszegapáti--------------------------
 
 
 
Augusztus 8. 13:30 Sajószöged------------------------
 
 
 
Augusztus 08. 16:00 Felsőkelecsény-------------------
 
 
 
Augusztus 08. 21:00 Vajdácska-----------------
 
 
 
Augusztus 04. 14:00 Tass
 
 
 
 
Augusztus 08. 14:30 Mezőhék 
 
 
 
Augusztus 08 20:00  Gige 
 
 
 
Augusztus 14.  20:00 Szőlősgyörök ----------------------------
 
 
 
Augusztus 15. 17:00 Őrhalom
 
 
 
Augusztus 20. 18:30 Cserhátsurány 
 
 
Augusztus 20. 20:45 Délegyháza
 
 
 
Augusztus 21. 18:00 Enese----------------------------------
 
 
 
 
Augusztus 22. 13:00 Kaba-----------------------------------------
 
 
 
Augusztus 22. 18:30 Sajószentpéter
 
 
Augusztus 22.  22:00  Nagykapos /Sk/
 
 
 
 
 
 
 
Augusztus 28. 19:30 Felsőszentiván-----------------------------------
 
 
 
 
Augusztus 29. 11:00 Csillebérc
 
 
 
 
 
 
Augusztus 29. 20:00 Kemenesszentmárton
 
 
 
 
Augusztus 31.  22:00  Jányok  /Sk/
 
 
 
 
 
Szeptember 05. 13:00 Vejti
 
 
 
Szeptember 05  21:00  Bágyogszovát----------------------------------------------
 
 
 
 
 
 
 
 
Szeptember 11.  16:00  Győr 
 
 
 
 
Szeptember 12. 16:45  Győr
 
 
Szeptember 12. 20:00  Hevesvezekény--------------------------------------------
 
 
 
Szeptember 12. 23:00  Szarvas ----------------------------------------------
 
 
 
Szeptember 12. 15:00 Fertőd ------------------------------------------
 
 
 
Szeptember 12. 18:00 Veszkény ----------------------------------------------
 
 
Szeptember 12. 23:00  Ebes-------------------------------------------------------
 
 
 
Szeptember 19. 18:00 Földes
 
 
 
Szeptember 25. 16:30 Jákfalva 
 
 
 
 
Szeptember 26. 19:00 Jászkisér-----------------------------------------------
 
 
 
 
 
 
Szeptember 27. 17:00 Átány -----------------------------------------
 
 
 
Október 03. 14:00 Kunszentmárton -----------------------------------
 
 
 
Október 10. 14:00 Gesztely--------------------------------------------
 
 
 
 
November 07. 18:00 Ordacsehi 
 
 
 
 
November 28. 22:30 Tapolca